| Pixie_8314 a întrebat:

Deci TPU, azi m-am dus sa ma tund, m-am tuns foarte frumos, numai ca am vrut breton drept, baiatul de la salon mi-a facut breton drept, iar acum am observat ca imi sta oriiibiil x_x, si nu stiu ce sa fac crying(. Trucul cu ulei de ricin merge? adica, creste parul de la el? Vaaa roooggg AJUTOOOORRR!

4 răspunsuri:
| AlinnutSsa a răspuns:

Nu stiu daca functioneaza trucul dar incearca stiu cum e sa te tunzi si sa arti de parca ai fi din evul mediu straight face

incearca sa il mai tai pe breton nu stiu cum sa iti explic mai introparte "emo" aproape sti sa vina asa aproape pe ochi poate va arata mai bine :*

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. S-ar putea sa creasca. te asigur. incerca aceasta varianta. dar poate chiar nu este asa de urata frizura. fa cum doresti. incearca si trucul cu ulei de ricin. sper ca ti-am fost de ajutor.

| BadG1rl a răspuns:

Nu stiu daca acel truc functioneaza. Cel mai bine, daca nu iti place cum iti sta cu noul breton, va trebuii sa il ti prins, pana va creste la loc.Este posibil dupa cateva spalari sa se mai aranjeze si sa te obisnuiesti si u cu imaginea pe care o vezi.

| LovelyBone a răspuns:

Uite, incearca sa ti-l pui pe bigudiuri sau onduleaza-l putin si sa vezi poate iti va stah mai binewinking