| T30D0RA a întrebat:

Dupa ce am folosit infuzia de ceai de musetel, trebuie sa ma spal apoi pe fata sau sa raman asa?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Eu puneam niste ceai de musetel pe vata si ma dadeam pe fata, dar nu era f uda, asa umeda si ma culcam fara sa ma mai spal. Adica ma dadeam inainte de culcare si dupa ce ma dadeam ma puneam la somn big grin Dar acum depinde, daca o faci int impul zilei sau dimineata stai cu ea ( cu infuzia) vreo 20-30 de minute si te speli pe fata tongue

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ramane la alegerea ta. Eventual, la sfarsit poti sa te speli cu ceai curat de musetel si sa astepti pana ti se usuca fata (fara sa te stergi). Bafta!winking

| rain a răspuns:

In general, nu are sens sa stai mai mult de 30 de minute. Depinde si pentru ce ai folosit-o. happy

| doctoru a răspuns:

Pentru orice l-ai folosi trebuie spalat