| Kasie25 a întrebat:

E adevarat ca dusul cu apa rece ajuta la slabit? Daca da, in cat timp se obserba rezultatele?
Si este vreo modalitate sa slabesc intr-o saptamana? Nu sunt grasa, doar am ceva celulita pe coapse si fund. Cum pot sa scap de ea intr-o saptamana, maxim? Am incercat si cu exercitii, dar nu prea au mers, sau n-am stiut eu sa le fac corect. Help! funda

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se poate cu apa rece.

| FetitSa a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu sad

| Ruxuletz a răspuns:

Si eventual te mai si imbolnavesti de la dusurile cu apa rece, poti sa racesti draga mea, asa ca las-o balta. Mai bine practica un sport, ceva, lasa dusurile cu apa rece ca nu sunt deloc sanatoase.

| express11 a răspuns:

Esti sexy!

| alexpr2000 a răspuns:

Este adevat si daca faci dus in fiecare dimineata si seara timp de o saptamana o sa observi rezultat apa nu trebuie sa fie prea rece asa rece-calda

| MaiteHoney a răspuns:

Dusul rece-cald...ajuta la stimularea circulatiei sangelui si la arderea celulitei... ajuta daca este binenteles insotit de o dieta (adica fara dulciuri, grasimi si paste fainoase). impreuna cu sport si o crema pentru celulita

| Alina_1439 a răspuns:

Legat de dusul cu apa rece nu stiu am citit ca da, firgul te ajuta sa slabesti, bauturile reci, krio-sauna, deoarece corpul e nevoit sa consume mai multe calorii pentru. a ajunge la temperatura adecvata.
Cum poti slabi altfel? Incearca o cura cu pepeni ca a Elenei Gheorghe [cauta pe net] sau pur si simplu mananca sanatos, fara dulciuri, si mai putin-fructe, legume, peste etc + sport, multa miscare! http://www.irinareisler.ro/......tele-reci/ [pune linkul intr-un browser eventual]. Mult succes :*

| boby_7223 a răspuns:

De apa rece nu e adevarat iar o modalitate de a scapa de celulita ar fi cremele anticelulitice si desigur sa fie aplicate cu ajutorul unui masajor