| Mihaa12 a întrebat:

E adevarat ca e foarte bine pentru par daca, atunci cand ne spalam pe cap, nu folosim apa foarte calda ci apa cat mai rece, dar sa o putem suporta si, bineinteles, sa nu racim happy? Funda kiss

8 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Da e foarte bine atat pentru pielea capului cat si pentru par. Daca folosesti apa rece acei pori se vor inchide mai repede si nu te vei raci daca, dupa nu te usuci pe par.Iar parului ii va da o stralucire a partewinking

| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Parul arata si mai bine daca te speli cu apa rece, e si mai sanatos si pentru. mine e si mai placut sa ma spal cu apa rece (oricum e vara).Be carefull:sa nu-l strici folosind placa prea des

| ElecktroFloweR a răspuns:

E bine dar nu cu apa rece ci una pe care sa o poti suporta dar nici fierbinte. E foarte buna calda. Uite un sfat: nu folosii fehonul (nu stiu daca am scris bine) sau placa de intins prea des pentru ca iti va arde parul si va lua din stralucire si din aspectul natural.

| little4angel a răspuns:

Da, e adevarat, in plus am observat ca de cand m-am spalat cu apa putin mai rece am mai mult volum. Incearca si tu! :*

| Aasdfghj a răspuns:

Da...asa am auzit si eu:p

| LiviuL a răspuns:

Da e adevarat... este recomandat sa te speli cu apa minerala carbogazoasa pe cap big grin ingrijeste scalpu si reduce matreata

| Amiiz a răspuns:

Da. este adevarat :*

| Amiiz a răspuns:

Da. Dar nu cu apa foarte rece, ci potrivitawinking sper ca te-am ajutat.