| Showerhandle a întrebat:

E adevarat ca uleiul de ricin stimuleaza cresterea barbii? Eu am 22 de ani si abia am cateva fire la mustata si pe barbie

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Multumeste celui de sus ca esti asa. ai impresia ca e un hobby sa te barbieresti toata ziua?
sau crezi ca esti "mai barbat" avand barba?

| Showerhandle explică (pentru gelu1970):

Cand arati de 15 ani ai nevoie de barba sa arati "mai barbat"

| gelu1970 a răspuns (pentru Showerhandle):

Peste cativa ani o sa-ti dai seama ce gresit gandeai in aceasta privinta. oricum, uleiul de ricin nu cred ca o sa ajute la asa ceva.

| Innocenta a răspuns (pentru Showerhandle):

Ti s-a cerut buletinul pe undeva? laughing
Stiu ca merge la sprancene uleiul de ricin pe barba n-am auzit la nimeni si nici nu mi se pare ok sa pui uleiul ala pe ten, ar putea bloca porii si sa te alegi cu niste cosuri de toata frumusetea. laughing

| Showerhandle explică (pentru Innocenta):

Da.mi s-a cerut de multe orilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin stimulează creşterea părului doar acolo unde a existat. Înţelegi?
Tu n-ai avut barbă, deci n-o să funcţioneze.

| Showerhandle explică (pentru anonim_4396):

Da da.i'm just grasping at strawslaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Showerhandle):

Tough luck

| kiri11 a răspuns:

Incearca si uleiul din nuca de cocos... nu stiu daca este foarte bun pentru parul facial, dar pentru parul scalpului este foarte bun happy