| Malina4 a întrebat:

E vara vreau si eu sa slabesc cam 15-20 de kg pana in toamna ce diete sa falasesc dar va rog nu prea costisitoare.
Dau funda big grin

15 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Http://healthy.kudika.ro/......etele.html

uite aici, o dieta simpla si nu este costisitoare.Ca sa slabesti 15-20 de kg, trebuie sa ai grija ce mananci, aici ma refer la o alimentatie sanatoasa.Prin alimentatie sanatoasa zic, sa mananci fructe si legume, si nu manca dupa ora 7...

Fa mult sport, si fara carne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu ai nevoie de diete!
Mergi pe o alimentatie saraca caloric si zilnic miscare.
Te pup!

| Roxin a răspuns:

Buna! Fiind vara, recomandate sunt salatele si fructele.Vitamina C arde excesul de grasime.De asemenea, recomand sa faci un sport.Asta ramane la alegerea ta...alegare,tenis,gimnastica...Dar de obicei sportul da cele mai bune rezultate.Si daca ai posibilitatea sa mergi la sauna, si mai bine.Sauna ajuta mult in procesul de slabire, si e rapid.O zi buna! happy

| Malina4 explică (pentru Roxin):

Multumesc kiss* da o sa ma duc la o sauna si o sa fac sport

| Roxin a răspuns (pentru Malina4):

Cu mare placere.Sauna o sa te ajute enorm.Numai sa rezisti.hee hee Iti recomand 20-25 de minute pentru cat vrei tu sa slabesti. O seara de vis!

| Malina4 explică (pentru Roxin):

Multumesc la fel kiss* sunt foarte multe raspunsuri bune nu stiu pe care sa il pun castigator

| Buresbista123 a răspuns:

Daca esti cea din poza ramai asa, arati foarte bine http://www.youtube.com/watch?v=tcVLt8QOc4g

Răspuns utilizator avertizat
| WeAreLegion a răspuns:

Fa sport, parca toate femaile sunt batute in cap, visati numai pastile si diete in loc sa va ridicati fundurile alea lenese si sa alergati!

| IonelaaaS a răspuns (pentru WeAreLegion):

laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru WeAreLegion):

Sa le vezi cum vin la sala si stau pe facebook rolling on the floor

| Malina4 explică:

Folosesc* scuza-ti

| lahme a răspuns:

Trebuie sa mananci corect: cam 5- 6 mese mici pe zi ( nu 3 si mari).
inainte de masa bea jumatate de pahar de apa, astfel in stomac incape mai putina mancare.
nu manca seara dupa 7-8.
fa sport: exercitii cadio, adica cele de la care obosesti.

| IulikaTulbure a răspuns:

Te sfatui sa bei apa inghetata stiu o persoana care a slabit 4 kg intro luna.Pui o sticla de apa sa inghete apoi o scoti si bei numai din ea in timp ce se dezgheata