| Marci a întrebat:

Este bun ondulatorul de par Victoria thinking zice ca e din ceramica e 40lei mi-o arde parul thinking funda:-J

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Sincer alea din ceramica nu sunt 40 de lei.
sunt peste un milion.eu am de la pjilips.si e foarte bun.happy. sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Philips.scuze:p

| andreeafbz a răspuns:

Http://www.facebook.com/pages/Smilex/193852570654984
Atentie! Nu este un site care te ajuta. Dar , este un concurs, daca te intereseaza, te poti inscrie! Mult SUCCES :-)

| Alecsa_5947 a răspuns:

Nu e chiar atat de bun.adica la pretul pe care il are.incearca altceva.de la 1 milion in sus.parerea mea.:*funda?

| EcstasyHeroin a răspuns:

Dupa mai multe utilizari sigur iti va arde parul, avand in vedere ca e la un pret asa mic.

| whitecat a răspuns:

Sigur ca o sa iti arda parul iti recomand sa nu ti-l cumperi