| laAAal a întrebat:

uleiul de masline ingrasa parul? cat trebuie sa stea pe par

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îl îngraşă, ţi-l catifelează.Îl face mai moale şi mai strălucitor.Îl poţi ţine în jur de o oră pe păr. Dar pentru rezultate mai bune ţi-l poţi pune de seară, îţi acoperi părul şi te speli a doua zi. Baftă!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-ți limpezești bine părul.
Pa, pa.

| BubuDx a răspuns:

Normal cam trebuie maxim 5 ore.Iti poti pune noaptea si ramai cu el in cap pana a 2-a zi, iar dupa te speli.Dar cand ti-l pui acopera-ti parul! xD

| EncoreAbcd a răspuns:

Hi uleiul de masline este bun si pentru fata, am o colega care inainte sa plece la scoala se da cu ulei de masline omg ii face o fata luminoasa, stralucitoare si catifelata happy si nu se sterge si-l aplica pe fata ca pe crema happy. Cat despre par nu stiu sa-ti zic