| blairelovesmusic a întrebat:

Este o femeie atractivă atunci când poartă negru?

29 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de varsta si de modul cum ii stau hainele pe ea.

| Mosotti a răspuns:

O femeie e atractiva orice poarta daca are corp si figura misto. A atractiva si cand nu poarta nimic.

| T0T a răspuns:

Depinde și cum arată. Poate fi urâtă oricum. Și nu doar culoarea hainelor contează, dar și stilul lor. Oricum orice femeie atractivă e mai atractivă fără haine.

| alina2k18 a răspuns:

Daca are corp frumos e atractiva si in pijamale pufoase, daca e balena nici in Balmain nu e atractiva laughing

| blairelovesmusic explică (pentru alina2k18):

"Daca e balenă nici în Balmain nu e atractiva"
Da, sigur! Daca este aşa explica-mi de ce majoritatea femeilor "balene" au iubit sau soț.

| Yxha12 a răspuns (pentru alina2k18):

Vai de capu tau))

| alina2k18 a răspuns (pentru Yxha12):

Ce vai de capu' meu ma?

| alina2k18 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

I-ai vazut pe soti?
Cine dr@cu ii lua?
laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Yxha12):

Pai alina zice f bine, daca aia e grasa si neatractiva, nu e atractiva orice ar purta.

| Dismally a răspuns:

Sigur, negru este o culoare frumoasa.

| Zuzu1991 a răspuns:

Depinde de femeie
Monica Bellucci (sau ma rog, a fost)
viorica dancila... DA' nu mai mori odata?!? big grin

| blairelovesmusic explică (pentru Zuzu1991):

"Da' nu mai mori odata?" Eu nu mor când vor alții, eu mor când vreau eu. Oricum tu nu mai ai mult de trăit. happy

| Zuzu1991 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Te numesti viorica dancila?!?
sau cati ani ai? 8?!?

| blairelovesmusic explică (pentru Zuzu1991):

Ai scris Viorica Dăncilă cu litere mici deci tu eşti cel/cea care are 8 ani. Viorica Dăncilă nu sunt eu şi nu voi fi niciodată.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Am scris si o sa scriu INTOTDEAUNA viorica dancila cu litere mici ca forma de "respect" pentru jigodia nenorocita absoluta care e!
la asta nu te-ai gandit, NU?!?
si nici la faptul ca am scris "Monica Bellucci" foarte corect

iar, daca tot suntem la cautat nod in papura, vad ca te-ai identificat tu insuti cu viorica dancila, moment in care "respectul" fata de tine e cel mult 0

ghici cine are de fapt 8 ani

| blairelovesmusic explică (pentru Zuzu1991):

Tu ai 8 ani. Eu nu am respect față de proasta aia. Sayonara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Atunci tu ai 6laughing

| wildthing a răspuns:

Se spune ca negrul subtiaza si e preferat de catre femeile mai plinute, pentru a parea mai slabe. Femeia frumoasa insa, e frumoasa orice culoare ar purta...negrul totusi, mi se pare o culoare prea sobra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce poarta. Daca poarta batic si fusta pana in pamant sigur nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat.

| BloodyLips a răspuns:

Atractiva pentru cine? Fiecare persoana este atrasa de alte lucruri, deci poarta ce vrei. Vad ca pui multe intrebari de genul "ce culoare de ruj e cea mai atractiva, ce culoare la haine e cea mai atractiva" etc. Incerci sa impresionezi pe cineva? Daca o persoana nu e interesata de tine n-o sa se razgandeasca pentru ca porti ceva negru sau alt ruj. Oamenii se uita la fata, corp si la cum te comporti.

| nicunicu3 a răspuns (pentru BloodyLips):

Ah,si la fata te uiti tu, deci ar trebui ca toti uratii sa fie singuri nu? Eu vad destui urati cu iubite.Deci te inseli, poate sunt dupa bani alea, dar tot au iubite

| BloodyLips a răspuns (pentru nicunicu3):

Nu asta am spus. Urati ti se par tie, poate fetelor respective li se par frumosi. Asta e ideea, ca toti avem gusturi diferite.

| Gligore2000 a răspuns:

Musai sa poarte batic si sa miroasa a tamaie.

| Gabryel85 a răspuns:

Nu știu de alții, dar pe mine mă atrag mult, adevărat. happy

| Anee1667 a răspuns:

O femei este atractiva atunci cand are incredere in ea indiferent de tinuta pe care o poarta sau culoarea acesteia.
Asa ca, dragi femei, repetati dupa mine : " Sunt frumoasa", "Ma imbrac asa cum ma simt bine", "Daca imi place acesta culoare/non-culoare o voi purta", "Nu-mi pasa de ce vor crede altii despre mine"!

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

De ce nu?

| anonim24248 a răspuns:

Da.Dar depinde si ce haine (daca se imbraca cu un,, sac'' nu e) si de igiena ei si comportamentul ei.