| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 13ani si sunt inrt-o dilema. Am parul blond pe picioare si nu stiu daca sa ma epilez sau nu.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai numai 13 ani. Mai asteapta un an-doi si dupa aia poti sa iei o decizie finala. Nu te grabi! Mai ales ca e iarna, nu te vede nimeni, si mai ai si parul blond. Mai asteapta putin! Ai tot restul vietii, ca sa te epilezi. O sa te si saturi de atata epilat, ai sa vezi.winking Succes!

| alexandra_8659 a răspuns:

La 13 ani, nu cred ca e asa graba. Dar indiferent ce culoare e, intr-un moment sau altul al vietii, adica atunci cand o sa mai cresti, o sa fii nevoita sa faci asta. happy

| chupachups1234 a răspuns:

Esti fata, nu? Pai daca nu se cunoaste lasa-l asa ca nu are nimic, nu mai stai cu grija ca la o perioad de timp trebuie sa te epilezi. Daca se vede urat epileaza-te, atata timp cat nu dai cu lama.winking

| Baby a răspuns:

Da. e urat sa ai par pe picioare chiar si blond, mai ales la varsta asta. Dar epileaza-te in primvara, vara nu acum, ca nu are rost.happy

| Minks a răspuns:

Daca esti fata, cred ca ar trebui sa te epilezi. Nu stiu ce sa zic.

mira
| mira a răspuns:

Blondul nu se prea observa.

Răspuns utilizator avertizat
| MeMyseIf a răspuns:

Pai, vezi si tu daca e tare vizibil-depileaza-le
in plus te simti mult mai bine cu picioarele FARA PARhappy

| crackiswack a răspuns:

Categoric nu, pentru ca atunci o sa inceapa sa ti creasca mare, negru, mult si urat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Norocul la parul blond este ca nu se vede.Deci nu are nici un rost sa te epilezi va creste mai negru, mai des si va fi mai greu de indepartat.

Sper ca te-am ajutat.:*

| tekatoki a răspuns:

Nu are rost. dupaceea o sa iti creasca mult mai des.mai bine lasa-l asa cum este el