| pinkflower a întrebat:

Eu sunt reprezentanta la Lady`s si luna aceasta( luna mai) am pus comanda mai repede si ieri mi-a venit comanda. Mi-a venit si noul catalog si as dori sa comand din el dar comapania tine din 19 iunie pana in 3 septembrie si eu vreau sa pun comanda inainte de 19 iunie. Pot sa fac asa? Sau nu imi voi primi produsele pana dupa data inceperii campaniei?

2 răspunsuri:
| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Sincer,chiar nu am nicio idee.Cred ca iti vei primi produseele din campania asta. Apropo cum e sa fi reprezentant, merita?

| Mi16 a răspuns:

Produsele noi au aparut pe site si le poti comanda fara retineri (si pe cele noi si pe cele mai vechi) pentru ca vor ajunge toate la tine (daca nu sunt pe stoc limitat).
Bafta!