| anonim_4396 a întrebat:

Fashionhappy Ce parere aveti despre lumea FASHION?hee hee
Pareri sincere pleasehee hee

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Moda este o formă de urâţenie atât de intolerabilă, încât trebuie să o schimbăm la fiecare şase luni.Ca sa fi in pas cu moda trebuie mereu sa ai bani! Profesoara noastra de limba romane ne spune ca pentru a ne imbraca cu gust nu necesita sa avem multi bani! Trebuie sa stim sa alegem hainele potrivite! Moda este trecatoare, doar stilul ramane neschimbat! Vazusem la un moment dat intr-un articol si cu totii stil ca vestimentatia reine, adica de ce sa aruncam sandalele bunicii, nu se stie cand vor reveni in top si vor creea mari furori! Un articol rautacios spunea ca omul nu e capbil sa creeze stiluri noi de haine de aceea revine la cele de acum cativa ani! Eu nu sunt in pas cu moda, dar ma imbrac dupa gust nu sunt nici in urma ei! La fel va sfatuiesc pe voi toate! pentru ca meritam nu?

| AidaAmaranta a răspuns:

Ooooooo O ador!:X:X:X:X:X:X, mai ales cand vine vorba de parfumuribig grin:X imi place mult! nu stiu dc!:Xhappy

| Patriii a răspuns:

O lume perfecta, dar care costa.Mai intai sa ne facem multi bani, dupa aia putem sta doar la prezentari de moda, mall-uri, si alte chetii dedicate fashion-ul-lui

| Zuuuuz a răspuns:

Sincer nu ma deranjeaza persoanele fashion dar sa fie cu limita.pentru ca ma vad niste "creaturi" pe strada care ma sperie. in rest totul mi se pare ok big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, lumea FASHION este o lume buna, dar nu te avanta prea mult in iea.

| Bya_3116 a răspuns:

Imi plac oomeni care sunt in trend cu moda, dar sa nu devina nici prea obsedati de lumea asta deoarece este destul de costisitoare si nu stii niciodata cand se poate prabusi.