| sweety_9492 a întrebat:

Fetele cu parul blond! cum faceti sa va mentineti parul sanatos si ce produse recomandati care sa functioneze?

Răspuns Câştigător
| jolie a răspuns:

Fa-ti masca cu ulei de masline vit. A ulei de ricin si galbenus de ou poti sa le tii in cap si o noapte intreaga iar dimineata te speli bine si mult balsam sau masca poti sa-ti faci si de 2 ori pe saptamana e super eu il aveam distrus de la decolorant dar a functionat succes

2 răspunsuri:
| 1992 a răspuns:

Dupa vopsire este recomandat sa te tunzi, da in orice caz.blondul toceste foarte multsad, pot doar sa-ti recomand balsam care face parul matasos nu mai stiu cum se numeste, dar poti ntreba la un salon, de un tratament de acest gentongue este intr-o cutie rosie cu capac gri, intretine foarte bine parul, te dai cu el la radacini si pe varfuri, si iti face parul usor de descurcat.

| sweety_9492 explică:

Ms 1992! m-am tuns si crede-ma folosesc si kerastase care e printre cele mai scumpe.nu este eficient. woffff