| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Fetelee, vreau un ulei de corp care sa tina si sa nu se ia foarte repede de pe piele. Plec la mare si trebuie sa-mi straluceasca bronzul love struck. Fundita

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un ulei de corp cu unt de shea. Uleiul în general se masează bine până intră în piele.
Nivea, Hemel, Avon, Oriflame, Elmiplant, etc.
Pa, pa.

| 123456 a răspuns:

Incearca uleiul acela johnson baby pentru bebelusi e ff bun si te si bronzezi cu el :d fundita?:d

| M.madallina a răspuns:

Incearca-l pe acela de la elmiplant cu factor de protectie 10.am avut eu la plaja si este f bun, e 30 de lei dar merita!

| Scuturici a răspuns:

Combina uileiul de masline cu ziama de lamaie...asa m-am bronzat eu am un bronz stralucitor si uniform big grinbig grin succes