| TheHobbitNZ a întrebat:

Fetelor ajutor urgent please!

Sunt baiat, 26 ani, ochii verzi, parul negru, nu am făcut sala în viață mea dar am de gând să mă apuc. Greutate cam 82, cam așa nu mai mult. Nu am știut niciodată cum să mă îmbrac exact (asta deoarece va rog sa consultați întrebările mele anterioare).
Am nevoie de ajutor urgent, vreau să-mi schimb viața și să-mi dați exemple cum trebuie sa se îmbrace un băiat că mine, in orice situație și mai multe exemple va rog frumos. Vreau sa abordez o fată. E de prin Constanta, zona aia nu spun unde și să știu cum să mă îmbrac va rog din suflet. Mai multe exemple pentru aceeași situație, culori, etc, să nu port mereu aceleași haine, exemple pe anotimpuri, la munte, la mare, etc. Va rog din suflet, îmi schimb in totalitate garderoba, din vârful capului până la degetele la picioare. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AnImElOvErBuTiDkQ7 a răspuns:

Pai, incearca ceva nou, uitete in oglinda si vezi daca iti place ce vezi, eu in mare parte port bleumarin si negru, putin verde inchis, nu sunt cu culorile deschide, poarta niste blugi cu un hanorac larg, sau combina o bluza alba cu maneca scurta cu una neagra cu maneca lunga(sau invers), sau o camasa cu blugi, dar daca vrei ceva sport incearca niste pantaloni de trening largi cu o maneca scurta, dar vezi ce culori de potrivesc, la baieti nu prea o am cu moda. https://www.b1.ro/......9220.html( SITE CARE SAR PUTEA S AJUTE) Sper ca te-am ajutat! Funda? :)

14 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Sfat scurt care nu provine de la o femeie.

Imbraca-te sa te simti tu bine in pielea ta, si sa-ti placa cum arati.

Sfarsit.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă sunt haine noi, sunt și moderne de regula. Apoi sa se asorteze între ele cât de cât dar mergi pe culori simple. Vezi băieții din jur ce poarta și dacă îți place ia ti ceva asemănător. Blugii sunt mereu valabili, sa fie un pic slim adică mai pe corp dar nici prea strâmți nici prea drepți sau largi dar depinde și cum iți sta bine. Sa fie haine cât de cât noi asta contează ca dacă sunt vechi se cam vad. Încălțămintea poate fi casual adică nici prea sport nici prea eleganti ceva între. Cel mai important sa te simți bine, confortabil în ce te îmbraci și te încalți

| TheHobbitNZ explică (pentru Emma30555):

Și ai putea să-mi dai niste site-uri ceva?
Reviste pentru bărbați dar la preturi ok

| Emma30555 a răspuns (pentru TheHobbitNZ):

Nu are rost sa te uiți după reviste. Tu cum te îmbraci? Dacă îți cumperi haine noi din Mall automat o sa fie în tendințe, vezi și tu pe strada în malluri cum sunt îmbrăcați băieții de vârstă ta și te mai inspiri, ia ti ce îți place nu trebuie sa urmărești un tipar.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Imbraca-te simplu: Un hanorac, un blug si ceva adidasi ( cel putin eu mai mereu asa umblu indiferent de situatie ). Aoleu, noi nu iti putem da mot a mot cu ce sa te imbraci in fiecare zi a anului. Tu pune sa ai niste haine pentru fiecare ocazie. Nu conteaza ca ai multe haine sau putine, important e sa fie curate

| alexalx1234 a răspuns:

Nu-ți bate capul cu fetele din Constanța că nici nu știu ce vor de la viață.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-mi și mie bunule domn la ce bune datele alea daca intrebarea ta era despre haine? Tu de fapt ai făcut un profil de Tinder aici, crezând ca o sa te abordeze cineva pentru ca ai ochii verzi si parul negru.
Elimină hainele cu scrisuri si branduri mari pe ele, sunt copilaresti. Fără încalțari roz neon. Poarta ghete sau pantofi. Cămăși. Hainele sa fie călcate. Bluze la marimea potrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as putea sa te fac cel mai mișto baiat laughing dar trebuie sa te văd. Apoi dacă vrei îmi acorzi puțin timp, iar eu îți trimit outfituri pentru orice anotimp. Dacă îmi spui și bugetul tău, ma încadrez și știu și de unde ți le poți cumpara. Nu fac mișto, chiar ma pricep la stiluri vestimentare

| TheHobbitNZ explică (pentru anonim_4396):

Aha pai lasă mesaj privat și vorbim

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheHobbitNZ):

Ai greșit persona băiatul meu. Dacă ai nevoie de ajutor, lasă tu bosulica

| TheHobbitNZ explică (pentru anonim_4396):

Pai sunt membru junior și TPU nu îmi dă voie

| TLF92 a răspuns:

Vise tata 26 de ani si vrei sa calci prima data in sala, pai sa zic asa pe putin 4 ani de chin daca vrei sa se vada rezultate, dar cum unii viseaza ca intr-o vara devin ce vad pe la altii sincer e de plans

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Deci o camasa d aia nu inflorata niste pantaloni da nu sa se vada glezna ca dai impresia de bombardier, ceva elegant acolo preferabil negrii, camasa n pantaloni, iti iei niste pantofi d aia frumosi sa se asorteze cu totul si eventual daca ti e frig o geaca peste, daca nu vrei sa te duci la maritat te imbraci cu tricou si pantaloni sau jeansi lejeri. nu vagabond ms.

| BlindMirror a răspuns:

Mai taie din ele.