| CPR a întrebat:

Fetelor cum preferati barbatii cu par pe picioare sau epilati?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută, însă... trebuie ca ambii parteneri să fie curați!
Pa, pa.

| LuS[z] a răspuns:

Fetele nu prea tin cont de chestia asta. Conteaza sa aiba un aspect placut si sa fie inteligent. Pentru mine nu conteaza big grin

| Hassel a răspuns:

Unelor fete le plac baietii feminizati, rasi peste tot daca se poate, eventual sa stea in oglinda toata ziua sa-si aranjeze frezele si sa se dea cu lac pe unghii. Ii considera draguti. O sa vada ele cat is de draguti cand o sa-i vada cu alti baieti laughing
Ca baiat, consider ca parul pe picioare, daca nu-i lung de-l poti impleti in cozi ca de viking, n-ai de ce sa-l razi.

| PedoBarbie a răspuns:

Prefer bărbaţii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei cu par pe picioare-ca doar de aceia is barbati! :)
Totusi decat asa
https://www.google.ro/......ps?/search
indiferent daca sunt picioare, spate sau orice alta parte a corpului-prefer EPILAREA!

| Madayna a răspuns:

Cu par pe picioare, totusi se numeste barbati, nu fetite.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Epilati... smug

| misuh2710 a răspuns:

Epilati is mai sexyy

| AnutzaMika a răspuns:

Epilați că-s mai sexy;>>

| zuzyduzy1 a răspuns:

Epilati
eu nu iteleg de ce barbatilor le place sa aiba par pe cer
arata ft naspa

| Comentatoarea a răspuns:

Eu spun ca cei cu par pe picioare caci ei par "barbati adevarati"