| Sava30 a întrebat:

Vreau raspunsuri de la fete!
Fetelor, voi cum preferati barbatii? Epilati sau neepilati?
Eu sincer ma epilez pentru ca eu consider ca e igienic sa te epilezi.

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Personal, consider că un bărbat epilat arată destul de rău. Acum depinde şi de zona despre care vorbeşti, însă în general nu sunt de acord cu această idee.

| BeresBeatrice a răspuns:

Preferina mea: neepilati...Parerea mea e ca e ceva firesc si mai barbatesc asa, insa sunt de acord cu Ray, depinde de ce zona vorbesti.

| gabitzuk a răspuns:

E aiurea sa vezi la un baiat k ii lucesc picioarelelaughing sa fim seriosi... daaarrr e si mai aiurea sa vezi un baiat cu par la subratstraight face decilaughingepileaza-te unde e necesar!