| tslex a întrebat:

Fetelor,ce preferati? baietii epilati sau cu par pe picioare?

19 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Fiecare are gusturile lui, stii vorba aia nu te poti c*ca in gusturile omului.
Ca fata prefer ca prietenul meu sa nu se epileze pe picioare, nu caracterizez ca daca se epileaza gata e gay, am destui amici care se epileaza pe picioare din cauza sportului pe care il practica de exemplu daca joaca fotbal.
Oricum revenim la parerea mea, vreau sa aiba par pe picioare sa para barbat nu sa ne confundam picioarele, laughing. Bine cred ca daca un baiat are exagerat parul pe picioare cum am mai vazut de zici ca e animal nu om, cred ca da e cazul sa se epileze. happy

| FallenDemon a răspuns:

Mda laughing) Prietena mea m-ar omora daca m-as epila pe picioare, a spus ca vrea sa-si dea seama care-s picioarele ei cand stam in pat rolling on the floor). Sincer eu cred ca majoritatea fetelor prefera baieti cu par pe picioare, rly now e un pic cam gay sa te razi pe picioare. Imediat o sa mergem cu ele la salon?
Singurul loc in care ar trebui sa te razi/epilezi e la Gigel sa nu se sufoce laughing) si la subrat sa nu faci padure tropicala.
P.S : Asta arata ca-ti place sa te ingrijesti si fetele adora asta crede-mawinking.
Sper sa te fi ajutat!

| Aeerdnaaa a răspuns:

Bai ..BARBATUL trebuie sa fie BARBAT nu fetita blushing sa se faca pe picioare. Orice fata normala ar prefera un barbat/baiat neepilat laughing.

| Skip a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

Si daca prietenul tau de exemplu face fotbal/innot/sala care obligat trebuie sa te razi sau sa il tunzi, iar tu il iubesti, ce faci? il lasi pentru ca nu are par pe picioare? Terminati frate cu prostiile astea, nu esti gay daca te faci pe picioare, in cazul carora au foarte mult par pe picioare si des mi se pare foarte normal sa se rada/epileze frate, dar cei care au 3 fire ici-colo nu are rost.Si da apropo...toate fetele sunteti in dinti dupa baietii cu abdomene lucrate, picioare cu muschi, masa musculara dezvoltata, informati-va sa vedeti ca se epileaza toti in special pe piept si maini dar si pe picioare. Asa ca degeaba spuneti voi ca cei care se fac pe picioare sunt homosexualiwinking Nu sunt rautacios, dar urmariti cu atentie multe vedete, sportivi etc.

| Aeerdnaaa a răspuns (pentru Skip):

Da stiu ca cei care fac anumite sporturi trebuie sa se epileze dar eu am zis in general nu am exemplificat.Mie mai 'barbati' mi se par cei cu par pe picioare.Acum fiecare cu ce-i place straight face.

| BubleBluexD a răspuns:

Cu par laughing Cei epilatzi arat un pic a gay.:-s

| Anonimaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu conteaza cum e, daca se epileaza sau nu. Daca iubesc, il iubesc fie ca are par sau nu. Doar sa ne iubim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan nu fac diferente intre cele doua categorii. Cu toate ca cei care se epileaza fac un "efort" in plus. Cei cu idei preconcepute spun ca epilarea masculina da tente de gay. Dar nu ma mai mira nimic, promovabilitate mica la bac, prostie romaneasca si etimologie populara cat cuprinde. Multi de pe aici nu au inteles faptul ca lumea nu ramane totusi la stadiul de maimuta...

| AndyLavy a răspuns:

doar imi doresc un barbat nu o femeie laughing ce naiba..adica trebuie sa fi gay sa te epilezi...

| Mirunelu a răspuns:

Baietii care se epileaza pe picioare nu sunt gay, sunt metrosexuali. Daca au putin mai multa grija de ei nu inseamna ca sunt automat gay. Personal imi plac baietii epilati happy

| Phoenix231 a răspuns (pentru Mirunelu):

Dupa numele tau imi dau seama ca esti baiat, imi pare rau sa iti zic asta dar frate esti GAY. in acest moment dupa raspunsul ala.

| Mirunelu a răspuns (pentru Phoenix231):

Intrebarea asta spune clar "fetelor, ce credeti", n-as fi raspuns daca nu ma incadram in categorie. Mi-am spus parerea si nu poti conchide doar dintr-o afirmatie a mea ca daca eram baiat eram gay. Ce e rau in a-ti place un baiat ceva mai ingrijit?

| Chriistos a răspuns:

Nu stiu daca ai vrea sa vezi un baiat epilat pe picioare. :-s

| AmaliaApetri a răspuns:

I do not really care.

| Dariiiii a răspuns:

Eu zic sa fie epilati. acum depinde. daca plac un baiat nu prea mai conteaza asta.happy

| carynaaa a răspuns:

Parerea mea cei epilati par un pic a gay laughing deci cu par big grin

| giaaniii a răspuns:

Cu par... mi se par mai barbati in intregul sens al cuvantului. Cei care se epileaza pe picioare mi se par gay.

| Skip a răspuns:

Eu sunt baiat si ma epilez, nu ma intereseaza ce zice lumea, mai ales ca fac inot si sala, daca o fata te place nu o intereseaza parul de pe picioare. Crede-ma ca pe timp de vara este foarte urat, transpiri repede, te iriti.

| irrumator30 a răspuns (pentru Skip):

Eu imi rad parul de la subsuori si cel din zona pubiana. Acolo se transpira vara la greu si miroase ca un dihor mort. In rest, pe langa cel de fata, care il barbaresc cam de doua ori pe saptamana, las totul de la mama natura. Pare un pic efeminat sa te epilezi pe picioare, baiat fiind.