| LazyJohnny a întrebat:

Fetelorbatting eyelashes, cum v-i se par pistruii la băietii?hee hee

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Urâții!
Îmi plac cei cu fața de bebeluș.

| IMC90 a răspuns (pentru Doηηa):

Si mie imi place Mercedes Benz, asta nu inseamna ca o sa am asa ceva prea curand rolling on the floor

| Niiiicu a răspuns:

Nu am nimiclaughing

| Iunona a răspuns:

UNeori pistruii sunt sexy. Iubitu meu are pistru si ochii verzi si ii sta chiar bine.

Răspuns utilizator avertizat
| CeaCuMasca a răspuns:

Nu îmi pasă. Nașpa mi se pare mai degrabă un băiat preocupat de pistruii lui.Și, cu siguranță, unul ce nu știe să scrie,, vi,,.

| mikey06982 a răspuns:

Cred ca nu conteaza daca are sau nu pistrui...eu am un coleg cu pistrui credeti-ma, e foarte dragut, lui ii sta, parerea ta conteaz.la unii le sta la altii nu happy

| 重要人物 a răspuns:

Mie una, nu prea imi plac. big grin

| x3Lavatza a răspuns:

Bbeeexhhh...tongue

| MaryAss a răspuns:

Tipic tocilarilor cu ochelarilaughingoribil:-&