| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor va rog eu ajutati-ma ca sunt plina de nervi, mi-am luat o crema de epilat Veet si nu inteleg de ce naiba nu are nici un efect, am urmat instructiunile, pe Youtube am vazut ca trebuie intinsa pe toata suprafata dar la mine nu merge mi se ia pe mana si ramane doar putin pe picioare sau in locurile unde vreau eu sa dau, am tinut 10 minute crema cat a ramas din ea si acolo scria ca o sa inceapa sa ma manance sau sa ma usture eu nu am simtit nimic mor de nervi nu s-a luat nimic! mentionez ca m-am luat cu lama inainte si acum am firele subtiri dar dureaza prea mult si ma irit. Spuneti-mi va rog cum trebuie aplicata ca nu mai rezist vreau sa ma epilez peste tot daca intelegeti dar vad ca nici macar pe picioare nu merge cum trebuie

Răspuns Câştigător
| sweetangels a răspuns:

Nu te epila cu crema. Ia-ti ceara. Nu e dureros plus ca firul se rareste cu mult!

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Din perspectiva mea nici nu cred ca o sa functioneze.Sunt foarte dlabe cremele pentru radacina tare a parului de pe picioare... poate iti ia puful de pe mana sau parul de pe fata dar din alte zone slabe sanse si eu am avut experiente dezamagitoare mai bine foloseste ceara

| GoldenZenith a răspuns:

Clar nu este buna, așa că renunță la ea. La termenul de expirare te-ai uitat? Incearca o crema de la alt brand. (Farmec este ok)

| AndreeaAndreea21 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Am comandat-o de pe net

| GoldenZenith a răspuns (pentru AndreeaAndreea21):

Nu prea e ok sa comanzi produse de genul de pe internet. Mai bine mergi și le iei tu din magazine, le verifici termenul, vezi exact despre ce este vorba etc.