| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce parfumuri folositi/preferati? Eu folosesc mereu, de cativa ani, doar Salma Hayek-TODAY (de la Avon) si incă unul care ma caracterizeaza: pour femme-dorin negrau. As vrea sa aud si alte preferinte.

19 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Pai dolce gabbana light blue, si acum o sa para ciudat rau de tot dar mie imi place si parfumul the wibe( stiu ca e barbatesc dar mirose super misto).

| bombonica22 a răspuns:

Mai bine strangi un ban si iti iei ceva mai bun care persista nu de la avon si oriflame. uite-te prin sephora.
Mie imi plac parfumurile astea:
Givenchy- Play for her cel mov
Givenchy - Ange ou Demon
Gucci-Guilty
Paco Rabbane- 1 million lady
Hypnose-Lancome
Nina Ricci-L'elixir :X:X
Le am si chiar ti le recomand ( eu fac colectie de parfumuri ) laughing dar cel ma bine miroase Nina Ricci - L'elixir dupa parerea mea are un miros de mar placut :X bye :*

| bombonica22 a răspuns:

Asta da dovada de bun simt! eu ti-am zis ca iti recomand pentru ca le am, dar fiecare cu gusturile sale. Nu mai sari asa pe om ca esti tu nu stiu cine si ca ai bani, eu nu te-am intrebat daca ai bani happy am spus doar ca sunt costisitoare.,, La banii tai'' ca na intre 4 pereti toti suntem Gigi Becali, nu are cum sa nu iti placa nici un parfum din toata sephora, hai ca deja nu mai are rost oh go on Spor la gasit parfumuri prin catalogul avon poate gasesti vre unu la 19, 99 lei smug oferta de 1 mailaughing

| floresdemayo a răspuns (pentru bombonica22):

Te-ai suparat si tu degeaba! Nu ti-am zis nimic cu inversunare si tu te infurii pe nedrept! Jignirile nu-si au rostul, nu-ti raspund la ele. Treaba ta ce gandesti, imi pare rau ca ai inteles total gresit.

| Кристина21 a răspuns:

Playboy play it lovely bvlgari au the rouge( e unisex)

| SwettyCat a răspuns:

Pur blanca,Litlle Black dress, Litlle white dress, Litlle red dress, Slip into(mor dupa el)Passion Dance, Secret Fantesy.....cam atatea la cate parfumuri am incercat...

Sper ca ti-am fost de folos!:*

| BombonicaXD a răspuns:

Amber Elixir,Little Black Dress,Rock n' Rose,Miss Dior, Pur Blanca, Incandessence, Today Tommorow Always... Miros super, le ador!

| bubbiubbi a răspuns:

B.U. Freeplay. miroase suuper!
B.u. are o gama variata de parfumuri de o gramada de feluri, si sigur vei gasi ceva care te caracterizeaza si ti se potrivestehappy. sunt foarte persistente eu le ador si le-am incercat pe toate happy dar preferatul meu este noul Freeplay.folosesc de cativa anihappy

| bubbiubbi a răspuns:

Am vrut doar sa te ajut.happy

| XxRoyalxX a răspuns:

Little black dress, Purblanca, Percive, mie alea imi plac

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu stiu la cine sa dau fundita, pentru ca toate parerile voastre mi-au placut enorm. Aveti gusturi deosebite, se vede ca sunteti finute si ingrijite. As face o nedreptate sa aleg doar un raspuns, cand eu le-as alege pe toate castigatoare.Ma intelegeti? Sunteti minunate toate si va multumesc. Va dau cate un "inteligent" la toate!

| Lorodana a răspuns:

Mie imi place Thierry Mugler Alien http://www.parfumela.ro/......-dama.html

| kissyou a răspuns:

Eu ador parfumurile Organza de la Givenchy, Nina Ricci, Chanel Nr.5, Far Away de la Avon si imi a may aparut la Avon Today Tomorow Forever(chiar miroase bine):*

| skumpika96 a răspuns:

Spotlight,Pur Blanca, Far Away, Incandessence, Black Star(Avril Lavigne), Giordani White Gold etc.

| cruxy a răspuns:

Emporio Armani Diamonds(e scump dar merita toti banii), Caldion, Little Black Dress sau Gloria Vanderbilt. Merita incercatehappy

| codegeass a răspuns:

Eu in ultimul timp folosesc doar Versace bright cristal si imi place ft mult, dar oricum data viitoare cred ca imi cumpar altul pentru ca vreau ceva nou.

| adela234 a răspuns:

Little red dress, cel mai fain!

| mady101093 a răspuns:

Mie imi place Bvlgari si Incandessence de la Avon

| В._Ивановна_1994 a răspuns:

De la Avon imi place : Luck si Attraction...