| Nini_6708 a întrebat:

:*Cum as putea sa-mi indrept parul fara placa sau alte produse de styling?

Răspuns Câştigător
| AndreeaBanana a răspuns:

Stiu eu dar imi dai funditalaughing. Dupa ce iti faci baie iei cate o suvita si prinzi cu elastece mici la fiecare 2 cm intai pui una la radacina dupa aia una la 2 cm si asa mai de parte apoi ori te usuci cu feonul ori daca e seara dormi si de dimineata ti le desfaci daca e dimineata atunci le lasi pe tot timpul zilei.Te rog funda vei vedea rezultate funda?:*

1 răspuns:
| anss23 a răspuns:

Pai doar asa, prin magie, nu se poate. Ceva trebuie sa folosesti. Exista unele sampoane care fac parul mai drept.