| Sophie26 a întrebat:

Heei! Ce să fac să mă îngraș (mai repede)? Dau fundaaaa

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Mananca fast-food-uri, dulciuri, prajeli.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti dori ce nu vrei. Eu am fost slab si acum sunt gras. Imi pare rau dupa vremea cand eram slab.

| RAY a răspuns:

Zaharul ingrasa rapid, manca multe dulciuri, ce absurd suna eu mereu recomand opusul

| LePotato a răspuns:

Mananca multe prajeli, fast food-uri, paine...etc

| Wihox a răspuns:

Fa un copil. 9 luni cam 10 kg.

| AleXzpm a răspuns:

Imbatraneste.

| AncutaM a răspuns:

Noi ne chinuim sa slabim si tu vrei sa te ingrasi? sad

| Lola203 a răspuns:

Mai tarziu iti vei dori sa fii slaba, crede-ma laughing si eu eram foarte slaba si imi doream sa ma ingras. Mancam zi si noapte fara sa pun pe mine.

Cu varsta, au venit si kg in pluswinking chiar mi-a fost greu sa dau jos desi aveam nevoie sa slabesc doar vreo 2 kg, ma simteam foarte grasa laughing

Mananca normal si sanatos, nu foarte mult. Daca te obisnuiesti sa mananci mult, iti va fi foarte greu mai tarziu sa te abtii. Te vei ingrasa cand vei mai creste, poate iti vei dori sa slabesti si-ti vei aduce aminte de vremea cand voiai sa te ingrasi laughing

Apuca-te de sport, iti vei tonifia muschii si vei parea mai "grasa"(nu stiu daca e cuvantul potrivit). Am o prietena care alearga de ani de zile si are picioare foarte groase, dar numai muschi. Sunt sigura ca multe fete te invidiaza!winking

| Gabiiiiiii a răspuns:

Mananca cu multa paine alba.
Mai ales ca acum e Craciunul baga carne.