| Anitta97 a întrebat:

Hei all big grin! Sunt fata, 16ani, 1.60, 43 de kg tongue! M-am apucat de sala de 2 saptamani. Sunt slabuta dar vreau sa am corpul bine tonifiat, mai ales ca nu fac exercitii decat pentru picioare, abdomen si fund big grin! Vreau de asemenea sa am o alimentatie buna! Ce trebuie sa mananc atunci cand fac sala? Si de cate ori pe saptamana trebuie sa merg, tinand cont ca vreau sa ma apuc serios!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin_Cotia_2000 a răspuns:

Nu manca prajeli multe si nu manca grasimi in rest poti manca orice

| nyko98765 a răspuns:

Pai incearca sa mananci piept de pui cat mai mult pentru ca e o carne care contine foarte multe proteine si ai putea sa mergi la sala de cate 2-3 ori pe saptamana laughing))

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești slabă, nu slăbuță!
Alege o alimentație cât mai diversificată, hidratare, trei antrenamente pe săptămână sunt suficiente.
Pa, pa.

| Anitta97 explică (pentru CeraselaIoana):

Pfff ...eu cred ca ai un vocabular destul de nesimtit! Si nu cred ca am specificat ca nu am forme! Din contra! numai ca vreau sa ma mentin asa cum suntwinking Si nu ma incadrez in aceea categorie ( trup schilod sianorexic! ) Sala fac cu iubitul meu deci nu am sa raman cu burta la gura ca merg la sala laughing sa fim seriosi acumwinking nu e ok sa iti dai cu parerea in felul asta atunci cand nu sti!

| Anitta97 explică (pentru nyko98765):

Multumesc frumos happy :*

| nyko98765 a răspuns (pentru Anitta97):

Npk happy big grin

Răspuns utilizator avertizat