| DennK a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor! Am culoarea naturala a parului blond inchis / foarte inchis, sau saten deschis [ este cam schimbatoare :D ]. As vrea sa ma fac cu nuantator blond, doar jumatate din par, de la umeri in jos, cam asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ce firma de nuantator si ce nuanta imi recomandati? Sa nu ma tina mai mult de aprox. 10 spalari!
P.S. : Daca ati folosit sampon de colorare a parului, puteti sa mi-l recomandati si pe ala!
Merci, funda! :*

6 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Buna!
Nuantatorul nu o sa-ti deschida culoarea.In general orice fel de nuantator nu prinde decat daca este o culoare mai inchisa decat cea initiala.
Pentru varfuri blonde trebuie sa te vopsesti cu vopsea sau decolorant.
Poti incerca nuantatorul dar nu vei vedea nicio diferenta.
Incearca sa-ti iei o vopsea blond deschis si va prinde.

http://www.oja.ro/......nusiu.html
Sper ca te-am ajutat!

| Aaxell a răspuns:

Nu mai da banii aiurea pe nuantator, foloseste mai bine o vopsea. Asa o sa te tina mai mult. Bafta.

| GasaiYuno a răspuns (pentru Aaxell):

Chestia este ca ea vrea sa se iawinking

| Aaxell a răspuns (pentru GasaiYuno):

Ummm... thinking Totusi...

| DennK explică (pentru GasaiYuno):

Exact. happy

| GasaiYuno a răspuns (pentru DennK):

Eu vreau acelasi lucru laughing