| Happinessssss a întrebat:

Hei.
*Am părul cu prea mult volum, deși nu e creț. Am încercat să îmi pieptăn părul înainte și după ce fac baie\duș, dar nimic. -_-" Dacă nu îl întind cu placa îmi sta tot timpul umflat.*
CE SĂ FAC?
-#Fundă-.

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna happy...
Pai in primul rand daca iti e infoiat si pufos trebuie sa iti schimb samponul tau obisnuit cu unul pentru par drept(iti va face parul putin mai dezumflat) iar dupa ce iesi din dus infasoara-ti parul in prosop si lasa-l sa se usuce natural.Iar daca tot va mai fi pufos si infoiat atunci putin ulei de masline nu ar strica, de obicei inainte de a te spala pe par happy cu o noapte inainte aplici uleiul de masline happy.
Si gandeste-te ca multe fete ar vrea sa aiba parul tau cu mult volum happy Poti merge la un coafor sa ti-l fixeze sau sa ti-l rareasca, va fi un ajutor bun pentru tine ca v-a arata bine parul happy

Bafta :*

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Foloseste ulei de argan, il va disciplina.

| Narcis2007 a răspuns:

Lasa-l sa se usuce lent nu cu feonul

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti incerca sa il aranjezi cu niste spuma aplicata pe varfuri sau de la jumatate in jos.

| irinuk28 a răspuns:

Hm thinking dacă tot are volum ÎNCREȚEȘTE-L.Cum faci asta? Simplu. După ce faci baie, împletește părul umed spic sau în multe codițe.
Mai simplu, te duci la coafor să-l fileze.
Sper că te-am ajutat!