| adellyna a întrebat:

Hei happy am si eu o intrebare. sunt tunsa bob, bine la spate mai scurt iar in fata putin mai lung laughing intelegeti voi, nu laughing? cum sa`mi mai fac parul? m`am saturat de el happy vreau ceva, o schimbare thinking mersi :*

3 răspunsuri:
| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Si eu sunt tunsa bobhappy daca ai parul drept incearcal sa-l incretesti sau incers.eu imi mai fac intr-o parte fundita 'lady gaga' poti sati impletesti in doa coditze spic daca sti si mai stiu tot felul de impletituri dar nu prea stiu sa explic

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Dati tot parul peste spate si prinde -l in coditze (incepand de la o ureche la cealalta)apoi fiecare coditza separ-o in 2 jumatati, dupaaceea prinzi o jumatate de la o coditza cu jumatate de la cealalta...si continui tot asa pana la mijlocul capului] daca nu incearca sa incretesti niste suvite si sa te ''joci'' cu ele (le prinzi cu agrafe) sper ca te-am ajutathappy:*

| dolyan a răspuns:

Rade-te