| YahOOzOOp a întrebat:

Hei baieti:Cum va place sa fie machiata o fata?

15 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Iti spun eu gabriela ca le place cat mai natural si in asa fel incat sa isi arate trasaturile frumoase love struckkiss

| Gizăz a răspuns:

Cât mai puțin spre deloc.

| hummer24 a răspuns:

Mie imi place sa fie nemachetata ca sa nu ma sperii dimineata, am o colega la facultate, care nemacheata arata extraordinar de bine, si macheata zici ca e zeitzawinking pe bune.
Imi place macheajul stil pisicuta de un rosu aprins

| darkrider a răspuns:

Personal imi place cat mai subtil!

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Eu zic ca nu prea strident laughing

Răspuns utilizator avertizat
| eDDy a răspuns:

Surprindene laughing

| Gabriel892 a răspuns:

Cat mai putin happy

| Jeremy1 a răspuns:

Sa fie nemachiata.

| dEEk a răspuns:

Deci mie nu-mi place o fata sa fie machiata am vazut odata pe google si mi s-a inchis ecranul straight face NaTuRaL

| show94 a răspuns:

Nu ne plac fetele machiate excesiv, gen mult fond de ten pe fata, sau buze rosii. in rest eu zic ca e ok big grin

| Andrei943 a răspuns:

Cu grebla.

| marmota_8713 a răspuns:

Cu mov pe la ochibatting eyelashes

| PNM a răspuns:

Preferabil : Deloc... ii ia din frumuseatea naturala