| YoMihai a întrebat:

Cum pot sa imi dau gaura in ureche? Cu ce si cum ca sa nu doara chiar asa de tare si sa nu fie periculos cu infectatul.?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie. Crezi ca daca porti cercei in ureche te face mai smecher?

| YoMihai explică (pentru anonim_4396):

Nu. Am zis eu ca port? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si atunci de ce vrei gaura?

| RaluBaby a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la un salon de piercing. Te scutesti de durere si de posibile infectii. happy

| DmdDinuMarius a răspuns:

Mai intai freci urechea pe ambele parti cu sare, apoi ascuti varfu cercelului care vrei sa il bagi in ureche, cercelul sa nu fie din fier ca asa te infectezi si cand vei fi pregatit il fixezi uitandu-te in oglinda si apoi apesi cat sa iasa pe partea cealalta. si gata