| aaaaaaa1bbbb a întrebat:

Dau funda! Vreau sa imu pun unghii false dar nu vreau sa ma duc la salon. Ideea e ca le pot cumpara din price magazim cu 5-8 lei dar cu ce le lipesc? Mi-am luat vara trecuta si lipiciul de la ele nu era bun deloc. Nici macar nu se fixau dar sa se mai si lipeasca?! Am auzit ca, cu superglue sau picatura imi tric unghia ceea ce nu vreau! Cu tipsuri pot? Pentru ce sunt ele? Va rog dati-mi niste ideo cu ce le pot lipii sa nu imi cada in urmatoarele 10 minute!

1 răspuns:
| Marie2000 a răspuns:

Pai eu le lipeam cu Superglue, si nu mi-am stricat unghiile! Si tine si timp indelugat! Majoritatea prietenelor mele le lipesc cu superglue, si nu au patit nimic! happywinking