Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Hei! De curant mi-am cumparat ce imi trebuie pentru unghii cu gel! Am cumparat cel Chu 3 in 1, dar nu sunt foarte multumita. Adica, i-am pus lui maicamea ieri unghiile si astazi i-a cazut. I-a intrat aer sub unghie. Oare gelu este devina? Am toate solutiile numai primer-ul nu il am. Credeati ca de aceea? Sau gelul nu e bun?

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Nu ai stiut cum sa il aplici, si ai nevoie si de primer. Din moment ce intra aer sub unghie, iti cade clar. Inainte de a aplica si primer si de toate unghia trebuie pilita mai ales pe marigini si la cuticule pentru ca de acolo incepe sa se desprinda.

| LittleGirl3 a răspuns (pentru larrii):

Deci sa inteleg ca gelul e bun?

| larrii a răspuns (pentru LittleGirl3):

Eu zic ca da, nu are de ce sa nu fie happy