| Xoniaa a întrebat:

Hei fetelor! Am puncte negre pe nas, o gramada si vreau sa scap de ele prin alte metode in afara de a le stoarce, am auzit ca e dureros, poate aveti niste metode mai simple si mai putin dureroase, dau funda! :*

2 răspunsuri:
| KiSsRoSsE a răspuns:

Exfoliere regulata(la 2-3 zile) + de 2-3 ori pe saptamana fa-ti o masca pentru puncte negre...de exemplu:miere+lamaie+lapte.
Rezultatele se vor vedea in timp..trebuie doar sa ai rabdare big grin

| Yamaha123 a răspuns:

Clear skin