| Maddutzakiss a întrebat:

Hei fetelor cum se numesc chiestiile alea care le folosesti sa iti rate sanii mai mari nu silicoane sunt niste chiesti din alea care le bagi in sutien ca niste adaosuri pentru sani

6 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Carpe, sosete laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| LorenaAnca a răspuns:

Te referi la sutienele cu push-up?

| anonima1995 a răspuns:

Iti recomand sutienele cu push-up. Gasesti tot felul de modele dragute si tot felul de culori.

| Maddutzakiss explică:

Foarte amuzant rock nu ma rafer la sutiene stiu de mult de ele am cateva dar am auzit de niste chieste care ar fi ca niste adosuri pentru sani si ca ar fi scumpe si doar cei care sunt experti isi pot da seama ca le porti dar nu mai stiu cum se numesc

| CataaaaLinaaa a răspuns:

Cred ca te referi la burete