| Ionelaa28 a întrebat:

Hei fetelor. Mi-am cumparat o pereche de pantofi cu niste paiete micute si ca orice pantofi noi...sunt tari. Ce sa fac cu ei ca sa se lase? Raspuns urgent :*

6 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Eu stiam o metoda cu otet.Ii dai la margini, unde te jeneaza si tragi putin de ei pentru a se largi, dupa iti pui o pereche de sosete groase(cum porti iarna)in picioare si ii poti.Mie mi s-au mai largit asa putin.
succesbig grin

| Dina a răspuns:

Sa-i porti cit mai mult timp happy

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Mergi cu ei!

| redtulip a răspuns:

Freaca-i cu vata imbibata cu spirt medicinal pe interior.

| redtulip a răspuns:

Spirtul nu coloreaza. Da pe interior cu spirt daca ti-e teama.

| Ionelaa28 explică:

Nu ii pot da cu spirt medicinal deoarece sunt albi sad. Alte metode?