| Fhaksjejdh a întrebat:

Hei, TPU! Am nevoie de un sfat, vă rog. Cei care au cumpărat vopsea albastră permanentă și au aplicat-o pe părul blond, cât timp ați lăsat-o și ce nuanță a ieșit? Eu aș vrea cum a avut V din trupa BTS, un bleu aprins. Mulțumesc mult anticipat!

1 răspuns:
| Hollyg a răspuns:

Buna! Avand parul blond celelalte nuanțe pot prinde foarte repede. Cu cat lasi o vopsea mai mult cu atat iti Închide culoarea mai mult dar si ti-l degradează. Stai jumate din timpul alocat in instrucțiuni.