| domoreofwhatmakesyouhappy a întrebat:

as avea o intrebare, mai ales pentru fete...
nu stiti ceva crema care are putea face ca firele de par sa nu mai creasca in piele?
ma refer la acele fire care cresc toata lungimea in piele si dau aspect de neepilat.
multumesc mult!

1 răspuns:
| AH5 a răspuns:

Pe picioare nu?
Eu inainte sa ies la soare nu aveam probleme cu asta, dupa ce am iesit la soare si m-am bronzat au inceput sa imi creasca o buna parte asa. Mie de la asta mi se trage, nu stiu daca problema ta s-a intamplat ca si mie. Da dupa ce mi-am dat pielea jos de pe picioare nu mai cresteau asa. big grin