| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa! Sunt fata si m-am pensat singura la inceput imi placea dar ultima data m-am pensat prea tare si le am cam mici (scurte) iar la grosime sunt bune dar nu stiu ce sa fac... Daca merg la salon nu cred ca are ce sa-mi faca acum, doar nu ma poate pensa mai tare tongue
Ce trebuie sa fac? Ati patit si voi?

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Asa am facut si eu, m-am pensat de capul meu, iar apoi am aflat ca nu era corect.
Eu le-am lasat sa cresca, in jur de o luna (din cate imi amintesc, nu era suficient) nu m-am atins de ele si am mers la salon. Dupa, am incercat sa pastrez forma data.
Acum le-am perfecte. Daca se mai intampla sa le stric, le las iar sa creasca si merg din nou la salon.

3 răspunsuri:
| XalexandraX a răspuns:

Lasale sa creasca si date cu ulei de ricin pe ele seara inainte de culcare si o sa-ti creasca mai repede uleiul de ricin e pun pentru gene sprancene ungii si par ajuta sa creasca mai repede si le da un aspect placut folofestel in fiecare seara pana iti cresc o sa-ti creasca su 40% mai repede eu l-am folosit si a mers

| xXdoareuXx a răspuns:

Lasa-le sa creasca dupa te poti duce la un salon

| puffii548 a răspuns:

Trebuie sa le lasi sa creasca daca tu nu le-ai facut bine si incearca ceva creme de hidratare sigur le vor face mai frumoase. Fundalove struck?