| Deĺααα a întrebat:

Heii... Pentru fete. de curand mi-au aparut niste cosuri pe fata, dar e ceva normal la anii mei si cum n-am avut ce face si am tot umblat la ele mi-au ramas pete rosii acum pe fata. Deci ele au disparut. Tenu e foarte fin dar nu stiu ce sa fac sa nu mai am pete. Daca stiti ceva creme sau din astea va rog sa-mi ziceti.

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Foloseste unguent reviken:* e foarte bun pentru pete si cosuri:*

2 răspunsuri:
| Deĺααα explică:

Multumesc. :*

| Cr3tzulin4 a răspuns:

Heii.scz ca iti rasp aici dar st noua si nu stiu.am vz ca uh ai recomandat un sapun cu miere si tarate.se comanda p net si cat se plateste taxa d colet?
. mersi