| Unniique a întrebat:

Ştie cineva nişte exerciţii pentru a avea un thigh gap cât mai repede?
Dacă s-ar putea în câteva luni maxim ar fi perfect!

1 răspuns:
| Giulia97Anna a răspuns:

De ce ai vrea asa ceva? Crede-ma e mai bine asa! Eu am thigh gap de cand m-am nascut, asa am avut mereu picioarele.Eu fiind si mai slabuta din fire, am incercat sa ma ingras, dar pur si simplu nu se pune nimic pe mine, si o i-au razna.Deci,ramai asa cum esti, mereu mi s-a parut ca o fata putin plinuta arata mai bine decat una prea slaba.