| king997 a întrebat:

Dau funda ! cine a mai avut sau cine stie , daca replicile de Iphone sunt cat de cat rezistente in timp cateva luni acolo.1 an maxim. daca se duce touchu' repede... ce parere aveti ?

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Decat sa cumprei o replica iphone mai bine iei un LG ieftin da original si esti muult mai castigat

| sierjuu a răspuns:

Nu sunt rezistente, carcasa e din plastic de proasta calitate ca si restul de altfel, camera daca e 1.3 vga, merge tot o reluare, internetul pe el poate nu o sa-ti mearga deloc, am avut unul si cand l-am scapat o data jos s-a imprastiat tot, dupa 2 luni s-a dus touchu'ul. Nu merita!

| LuccY19 a răspuns:

E rezistent, dar nu se merita adica mai bine cumperi un alt telefon de banii aia, replica practic e un alt telefon dar cu carcasa de iphone de exemplu, camera e mult mai mica, nu are memorie atata, dar te tine si 2 ani daca nu abuzezi de elwinking parerea mea ori cumperi original ori alt telefon

| Grigorean_Teo_1997 a răspuns:

NU cumpara replici de iphone am avut recent o replica de iphone 4 si l-am pus in buzunar impreuna cu cheile, cand am ajuns acasa touchu era crapat si (normal) nu mai mergea.Am vrut sa il repar am cautat pe siteuri am fost la un service dar nu am gasit nimic!