| anonim_4396 a întrebat:

Hello tpu..recent mi-am cumparat o crema si o solutie de la 4Qu pentru petele de pe fata ramase de la acnee si cosuri.stiti cumva daca e buna, am cautat pe google dar nu prea gasesc nimic.m-ar ajuta foarte mult un raspuns.multumesc:*si funda.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Liviu4you a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci asa: ia un tratament intern pentru detoxifierea pielii (pe baza de brusture, de exemplu Akneil sau capsule simple de Brusture). Asociaza produse csmetice cu efect antiacneic care sa actioneze prin micro-exfolierea pielii, de exemplu fiole cu zmeura Floritene si Effaclar K, o crema dermato-cosmetica. Nu mai da banii pe toate prostiile.

| SandraM a răspuns:

Cel mai bine mergi la dermatolog, o sa primesti cele mai bune sfaturi si tratamente. Este fata ta si orice crema/tratament neptrotivit poate inrautati simtitor situatia, asa ca mai bine nu risti.