| ArianaDwen a întrebat:

Help Me! Imi cade foarte tare parul! Pot sa zic ca las cate un smoc de par de ma sperii si eu! Imi cade intr-un ritm ingrozitor! Sampoanele care le folosesc imi mai fac uneori si matreata.Groaznic.Voi ce sampoane folositi pentru un par frumos care nu cade atat de tare? Credeti ca am matreata si imi cade parul si de la simplul fapt ca imi schimb des Samponul! Dau Funda! Va rog mult raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| anncky a răspuns:

Eu iti recomand uleiul de ricin se gaseste la farmacii este este in jur de 3 lei.
ca sampon thinking nu stiu ce sa iti recomand depinde de tipul de par. eu am parul uscat si am incercat o multumine de sampoane si nu prea a dat nici unul rezultate sad. Acum incerc Syoss si e bunicel

4 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Incearca cateva remedii acasa, uite aici http://spa-acasa.blogspot.com/2011/09/spa-la-tine-acasa.html

| anncky a răspuns:

Insa de acum voi incerca sampoanele de la farmacii sau de la Plafar pentru ca sunt mult mai santoase si mai eficiente. Un sampon f bun [de la Plafar parca] este Favisanwinking

| Girldxx a răspuns:

Pfffff.iti cade pentru. ca il ai incurcat si cand il descurci presupun ca tragi de el/se rupe/cade. deci, cam asta e. foloseste si tu ceva pentru. descurcarea parului thinking eu stiu.succes happy

| Catalyna306 a răspuns:

Sunt multe motive.parul ti se poate rupa atunci cand il piepteni-solutia o masca intens hidratanta. daca pur si simplu iti cade -poate fi de vina stresul, oboseala.pentru sampon iti recomand de la plafar, cum ar fi revalid sau revalid tonic fiole.aceste fiole sunt foarte scumpe dar sunt excelente.parerea mea, du-te la plafar si cumparati un sampon de acolo.incearca sai explici vanzatoarei problema si crede-ma, astea au mai mult efect decat orice.