| kitty947 a întrebat:

Hey! Ce autobronzat pentru corp imi recomandati? Am folosit Dove Summer Glow, mi-a placut efectul insa ma cam deranja mirosul si vreau sa incerc altul.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu sunt dezgustata de miros, imi vine sa vomit cand il simt si am cautat ca o disperata unul care sa nu miroase si sa stii ca n-am gasit pentru ca nu exista (am cumparat si dintre cele mai scumpe, de la firme renumite). crying Chiar daca crema in sine in unele cazuri miroase binisor, odata aplicata pe piele si uscata are acelasi miros dezgustator. Acum nici nu ma dau cu autobronzante, dar nici la soare (solar) nu stau mai deloc, pentru ca in felul acesta pielea are foarte mult de suferit.

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Hegron Summertime http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=104
si miroase chiar bine.

| Anca a răspuns:

Sa tii minte : Toate autobronzantele miros urat!
Mai bine incearca solarul.

| Marcki a răspuns:

Io zic sa mergi la plaja la soare nimic nu se compara cu aia
aaaa da si prietena mea sa facut anul trecut galbena de la autobronzant