| Madutzza98 a întrebat:

Ma gansesc sa-mi bag piercing in buric ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi si nu bagi! Nu esti nici primul nici ultimul! ramane la aprecierea ta!

| mimiwewem a răspuns:

Dacă te lasă părinții, totul e ok! O să fie dureros!

| borntotwerk a răspuns:

Si eu vreauu

| ywar a răspuns:

Pai la cata minte ai nu ma mira! Sau de ce ma mir eu ca voi vreti sex de la 15 ani, nu invatati mai nimic, piercing va mai trebuie. Pune un piercing pe buzele pasaricii! ia sa vad, poti?

| Madutzza98 explică (pentru ywar):

Da de unde sti tu ca eu vreau sex la 15 si ca nu invat nimic?
Te rog sa nu mai raspunzi aiurea asa ca hai pa :@

| prizeFTW a răspuns:

Hei dacă-ţi place nu lua în seamă ce-ţi zic alţii.Dar ai grijă că se poate infecta, să nu-ţi facă oricine pierceul, du-te la un salon specializat în aşa ceva.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Buna :*
Sfatul meu este sa renunti la aceasta idee deoarece nu este deloc,, sanatos``winking
Probabil ti se pare frumos si interesant, dar ceea ce nu stii este ca exista riscuri! Sincer, e mult mai bine fara!
Te pupacesc big hug
Nu mi-o lua in nume de rau :* ♥ dar nu e ok :* spre binele tau happy
puppy dog eyes puppy dog eyes

| Charice a răspuns:

Ar fi dragut dar si dureros happy

| JenniferD a răspuns:

Deci ai 14 ani si vrei sa iti strici de pe acum corpul, in primul rand poti face numeroase infectii in acel loc, mai bine mai asteapta pentru ca daca vrei sa mergi intr-un salon specializat iti trebuie acordul parintilor, si nici nu cred ca se incurca cu copii, daca de la vast\a asta incepi sa te gauresti, orice as zice tu fa ce vrei, e corpul tau, dar e mare pacat sa it bati joc de el, daca vrei neaparat mai asteapta macar 2 ani.

| Sypp a răspuns:

E alegerea ta, depinde de tine!
Bafta!