| McHurts a întrebat:

Hey! Deci eu vreau sa imi iau o pereche de jeensi verzi si nu stiu ce culoare sa ii iau verde deschis sau inchis si sa ii iau cu bretele sau fara?

Răspuns Câştigător
| LauraEU a răspuns:

Eu am verde inchis si imi plac foarte mult si se asorteaza si cu gri cu alb, negru, rosu, galben, portocaliu! Daca esti baiat as zice sa iti iei bretele dar daca esti fata nu prea ar merge

2 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

BunahappyDupa parerea mea ar fi bine sa-ti iei verde inchisi, si sa-ti iei si bretele.

| Dory142 a răspuns:

Sunt de preferat cei verzi inchisi, pentru ca se pot asorta cu aproape orice, in timp ce neonul ti-ar cauza probleme.Chiar daca esti fata sau baiat, bretelele ti-ar defini bine stilul, si sunt, de altfel, foarte dragute si comode.