| AlleMrr69 a întrebat:

Hey..imi puteti recomanda o crema foarte buna pentru acnee? Sa nu fie mai mult de 35 de lei. spuneti-mi numele, pretul si unde o gaseschappy
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andryez a răspuns:

Da, mie mi-a recomandat-o dermatologul, pentru pielea capului, se numeste Fucidin si se gaseste la orice farmacie, costa in jur de 28 RON, se foloseste de 2 ori pe zi doar pe partea afectata de acnee respectiv dimineata si seara, inainte trebuie degresata bine zona afectata cu apa si dupa aceea se aplica crema, daca o sa vezi semne de ameliorare sa revii cu o funda aici la minewinking SPER ca te-am ajutat...

3 răspunsuri:
| Andryez a răspuns:

Iti recomand "Fucidin", mi-a recomandat-o si mie dermatologul, este o crema ce contine antibiotic e foarte buna, se gaseste la orice farmacie, si pretul este in jur de 28 RON... daca iti merge bine cu aceasta crema, imi lasi aici drept multumire o fundita laughing))

| meatloaf a răspuns:

Nu folosi in nici un caz produse Avon, Oriflame, etc.Cel mai bun produs pentru acnee(usuca si albeste smenele)este Brevoxyl!

| 13157 a răspuns:

Eu am folosit cremele de la AVON si sunt foarte multumita.
Iti spun ca toti celor care le-am spus se asteptau la solutii miraculoase dar trebuie folosite timp de 2-3 saptamani, si nu depasesc 20 lei