| EuStiuDeja a întrebat:

Hey, in legatura cu vopseaua de la Avon, este buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| Sev25 a răspuns:

Nu cred ca putem compara vopseaua Avon care este o vopsea profesioanala in 3 pasi (ca si cea de la Loreal), cu vopseaua Garnier. sincer! Eu am folosit nuanta Saten foarte inchis si am fost incantata. Inainte foloseam Loreal Casting Gloss, dar acum o folosesc pe aceasta pentru ca este mult mai ieftina decat Loreal si are aceleasi calitati. Cutia include tratament inainte de vopsire, vopsea si tratament dupa vopsire. happy

4 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Mie nu imi place

| Skiipper a răspuns:

Si eu am incercat-o si mie sincer nu prea mi-a placut ...chiar daca ii face atat reclama nu e de calitate... poti incerca o vopsea de la Garnier, pe mine m-au multumit happy

| romewos1980 a răspuns (pentru Skiipper):

O vopsea de la garnier este mult sub calitatea celei de la AVON. Foloseste cum trebuie vopseaua de la AVON si eu garantez reusita

| crpopeasca a răspuns:

Eu am incercat aproape toate vopselele de pe piata...iar cea de la Garnier este cea mai proasta sincer. Vopseaua Avon am cumparat-o dar nu am apucat s ao folosesc inca...

www.avontastic.ro