| AntoholixAdri a întrebat:

Hey, mi -a rupt putin din unghie..si nu vreau sa o tai >crying.am unghiile marii..cum pot sa o intaresc la loc. fara sa o tai? Q

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Buna
Dupa parerea mea nu prea cred ca poti sa o intaresti inapoi, am impresia ca singura solutie este sa le tai si pe celelalte la marimea pe care o ai la respectiva, mi-am dat cu parerea big grin

9 răspunsuri:
| Catrinn a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa incerci, dar o prietena si-a lipit-o cu Picatura laughing

| kolcov a răspuns:

Incearca cu lac de unghii.

| Xtadelo a răspuns:

S-a rupt si gata!
Nu ai cum sa "repari"hee hee
Trebuie sa o tai. happy

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,incearca cu ulei de ricin.Este bun atat pentru crestere cat si pentru intarire.Bye!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Lipeste-o cu super glue =]]]]]]]]]]]] Asa o facut o colega. Eu prefer sa dau cu lac peste, sau daca s-a rupt intr-o parte imi fac french si o fac sa para dreapta happy

| ζøvعღ a răspuns:

Nu prea poti face nimic...Doar sa o tai si apoi sa folosesti un intaritor special pentru unghii, este de la farmec cu vitamina B si la un pret destul de bun, in jur de 6 sau 7 lei... Sper ca te-am ajutat. Funda:*?

| moegie0dattebayo a răspuns:

Stiu sentimentul, dar nu cred ca exista alta solutie.Am incercat si eu sa dau cu mai multe straturi de oja, sau sclipici(sclipiciul este un intaritor mai puternic), dar este doar o chestiune de timp pana o vei agata in ceva.

| IepurasPerfect a răspuns:

Poti sa o lipesti putin cu Picatura. chiar tine si nu se mai rupe apoi

| AndutzaJBieber21 a răspuns:

Poti sa incerci sa o lipesti cu super glue... Sper ca se va intari...Bafta