| Dariii a întrebat:

Hey`happy
Mi se roade parul foarte repede si eu vreau sa il las sa creasca dar dupa o luna de la tuns imi ajunge pana la umeri si dupa, incepe sa se despice varfurile si sa fie ros.ingrozitor`angry eu imi doresc parul sanatos si lungstraight face. si pe deasupra mai este si aspruhee heerolling eyes.
Ce imi recomandati sa folosesc?batting eyelashes
funditalove struck

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Pai varfurile se tund atunci cand este nevoie.
Dupa poti sa cumperi un sampon si un balsam pentru par deteroirat, mai poti folosi un spray leave-in, iti faci masi diferite masti cu ce ai prin casa(cauta pe net masti de par preparate in casa, vei gasi destule raspunsuri). Foloseste produsele de coafare cat mai putin iar atunci cand trebuie sa le folosesti foloseste inainte un spray termoprotector. Produsele recomandate trebuie "testate" pentru ca ce imi face mie bine nu iti face si tie.

2 răspunsuri:
| 1Many a răspuns:

Taie varfurile happy

| Roxanna_6764 a răspuns:

Buna.
eram si eu in aceeasi situatie ca si tine.
Am inceput de vreo 2 luni sa folosesc crema de par Syoss repair therapy si e chiar buna. Mai este un sampon care e bun pentru parul ros. se numeste Garnier long and strong happy. Sper ca te-am ajutat :d