| LaryLarrrysaa24 a întrebat:

am o intrebare:Cum sa scap de rosul unghiilor?
De cam pe la 4-5 ani tot imi rod unghiile,cand nu am ce face,ma pun pe ros, am incercat si lacul acela amar dar tot nu ma ajuta, nu il suportam pe unghii deoarece cand mancam sau orice atingeam cu unghiile se lua gustul si pe paine.Si asa am renuntat la el.Help me please!happyApropo sunt ambitioasa dar cand vine vorba de unghii,nu ma pot abtine, am avut si unghii cu gel dar dupa ce au cazut si unghiile imi erau destul de mari, le-am roscrying(((((Funda

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Uita-te la videoclipurile astea si alege metodele care crezi ca ti s-ar potrivi tie :) https://www.youtube.com/results?search_query=stop+biting+nails

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ardei iute.In loc de lacul amar.